AnasayfaHakkımızdaSite HaritasıBayi GirişiReferanslarİletişim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

AKOS KUYUM CRM

 

AMATİS

SEMİNER VE ETKİNLİK YAZILIMI

Seminer ve Etkinlik Yazilimi

AÇIKLAMA :

Seminer veya Etkinlik saatleri oluşturulur ve aynı doğrultuda ara dinlenme zamanları belirlenir. Bu zaman dilimlerine göre katılımcıların giriş çıkışları kontrol altına alınır. İsteğe göre giriş çıkışlara komutlarla müdahale edilir. Seminer veya etkinlik salonlarına sunum saatlerinde girişi yasaklayarak seminer veya etkinlik sunumunun bölünmesine engel olunabilir. Bu ve daha fazlası , bütün istekleriniz bu yazılımla karşılık bulacaktır.

Hangi seminer veya etkinliğe kimler katılmış , ne kadar salonda kalmışlar , katılım oranları gibi istatistiki bilgiler ve daha fazlası , hepsi tek yazılımda.

Seminere veya Etkinliğe katılacak kişilerin önceden bilgileri alınır. Kişiler katılım sayısına göre mevcut salonlara paylaştırılır. Sonrasında katılımcıların yazılıma kaydı yapılarak giriş kartı oluşturulur. Gelen katılımcı karşılanırken kendisine kartı verilir. Daha önceden basılan kartların üzerinde hangi salona ait olduğu yazılıdır. Katılımcı bu kartın üzerindeki salona giriş yapacaktır. Yinede farklı bir salona giriş yapmak isterse yazılım tarafından girişi engellenir. Ve monitörde kendisine "Bu salona giriş izniniz bulunmamaktadır. Lütfen kartınızın üzerinde yer alan salona giriş yapınız" uyarısı verilerek katılımcıya yönlendirme yapılır. Doğru salondan giriş yapan katılımcıya monitörde "Sayın X X , X Seminerimize Hoşgeldiniz." şeklinde karşılama yapılır.

Eğer istenirse belirli bir zaman dilimi belirlenerek bu zaman dilimi doğrultusunda kapılardan giriş çıkışa izin verilir. Örneğin bir katılımcının seminere en fazla 15 dk geç kalması ve sonrasında seminere girişi engellenip, ara verilmesini beklemesi sağlanabilir ve bu durum monitörde katılımcıya gösterilir.

 

 

Copyright ©2006
Amatis Yazilim Design
All rights reserved

      Ana Sayfa            Hakkımızda            Site Haritası            Bayi Girişi            Referanslar            İletişim

 

Amatis Yazılım ve Bilişim Çözümleri San. ve. Tic. Ltd. Şti. Tel: 0216 483 33 43 Fax: 0216 390 33 59