AnasayfaHakkımızdaSite HaritasıBayi GirişiReferanslarİletişim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

AKOS KUYUM CRM

Enerji

100 - 240 V AC

Güç Tüketimi

180 W

Gövde

1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik veya saç üzeri elektrostatik boya

Çalışma Isısı

(-20), (+60) C

Ebatlar

102 cm x 25 cm x 39 cm

Kol Uzunluğu

4,5 m ve ara uzunluklar

Uzaktan Kumanda

Butonlu (30 m) veya keyless (3 m) uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Araç anahtarlığına takılan veya araçta herhangi bir noktaya bırakılan keyless kumanda modülü sayesinde bariyere 3 m yaklaşıldığında, bariyer aracı tanır ve herhangi bir tuşa basılmaksızın geçiş sağlanır. Bir bariyere 1 - 500 adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılmaktadır.

Buton Kontrol

Bariyer tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basışta bariyer bir sonraki hareketini yapar. (Açıksa kapanır, kapalıysa açılır.) Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı butonlar bulunmaktadır.

Zaman Kontrol

Bariyer açıldıktan belli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.

Access Kontrol

Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V dc darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet bariyer kontrol edilebilir. Her türlü acces kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanilabilir.

Sensör Kontrol

Araç geçişi sırasında, aracın bariyer kolu altında durması halinde ve herhangi bir kontrol ünitesi tarafından, kapanması için tetiklenmesi durumunda, kolun aşağı hareketi güvenlik sensörü sayesinde engellenir. Araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensörü kullanılmaktadır.

Akıllı Kol

Bariyer kolu aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki gösterme özelliğine sahiptir. Emniyet sensörü dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket etme süresi 0,7 sn dir. Bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi 0,3 sn dir. Kolun çarpma durumunda kırılabilmesi mümkündür.

Sistem

Elekronik devre mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. Elektronik devre üzerinde tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları takılarak sistem her zaman masrafsızca geliştirilebilir.

Akü

Bariyer sisteminde standart olarak sunulan akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi durumda 250 açma-kapama ile sistem kesintisiz çalışmaya devam eder.

Ikaz Lambasi

Bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası kol hareketini tamamlayana kadar yanıp söner.

Reflektör

Bariyer kolu üzerinde gece görülebilen reflektör kırmızı bantlar ve " STOP" yazısı bulunmaktadır.

Acil Mod

Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

Ekstra

Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilir.

Özel Tasarım

Özgün tasarımı ile kapalı ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar.

Garanti

Sistem 1 yıl süre ile garantilidir. 3 ayda bir periyodik ücretsiz bakım yapılır.

Teknik Servis

Tüm Türkiye dahilinde, Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.

Kalite Standartları

TSEK ve ISO 9001-2000

Montaj

Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.

 

Copyright ©2006
Amatis Yazilim Design
All rights reserved

      Ana Sayfa            Hakkımızda            Site Haritası            Bayi Girişi            Referanslar            İletişim

 

Amatis Yazılım ve Bilişim Çözümleri San. ve. Tic. Ltd. Şti. Tel: 0216 483 33 43 Fax: 0216 390 33 59