AnasayfaHakkımızdaSite HaritasıBayi GirişiReferanslarİletişim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

AKOS KUYUM CRM


 

 


    Amatis Yazilim olarak, bilisim teknolojileri alanindaki çözümlerimizle, müsterilerimize, rekabet güçlerine katki saglayacak kalitede ve teknolojide ürünler sunmak ve müsterilerimizin kendi vizyonlarini gerçeklestirmesinde ihtiyaç duyduklari teknoloji saglayicisi firma olmak hedefi ile hareket etmekteyiz.

Bilisim teknolojileri alanindaki tecrübelerimizi ve is bilgimizi müsteri memnuniyetini esas alarak müsterilerimiz için katma degerli projelere dönüstürmek, teknolojik yenilik anlaminda öncü, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler gelistirmek istiyoruz. Bu amacimiza ulasmak için konusunda uzman personellerle çalismakta, teknolojilerdeki yenilikleri ve uygulama alanlarini takip etmekte ve uluslararasi kalite standartlarina uygun üretim yapmaktayiz.

Firmamizin müsterilerine sundugu ürün ve hizmetler genel basliklari ile asagida açiklanmistir:

• Proje ve Süreç Danismanligi
Kurumlarin gelisen teknolojiyi avantaja çevirecekleri, üst düzeyde verimlilik ve rekabet avantaji saglayacaklari IT projelerinin, gelistirilmesi ve uygulanmasi konusunda danismanlik ve üretim destegi.

• Internet Danismanligi
Portal Içerik Yönetimi ve E-ticaret Sistemi

• Kartli Müsteri Sadakat Sistemleri - CRM
Tüm müsteri hareketlerinin kayit altina alindigi ve bu hareketlerden müsterilerin puan kazanabildigi, toplanan verilerden mevcut durum ve öngörü analizlerinin yapilabildigi otomasyon sistemi.

• Özel Geçis Kontrol Projeleri - GKS
Güvenli geçis gerektiren tüm noktalarda esnek parametrelerle kurallarin belirlenebildigi, anlik izleme ve takibin yapilabildigi erisim kontrol ve maas hesaplama sistemleri.

 

Copyright ©2006
Amatis Yazilim Design
All rights reserved

      Ana Sayfa            Hakkımızda            Site Haritası            Bayi Girişi            Referanslar            İletişim

 

Amatis Yazılım ve Bilişim Çözümleri San. ve. Tic. Ltd. Şti. Tel: 0216 483 33 43 Fax: 0216 390 33 59