AnasayfaHakkımızdaSite HaritasıBayi GirişiReferanslarİletişim

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

AKOS KUYUM CRM

**Parmak İzi Okuyucu Cihazlar Karşılaştırma Tablosu İçin Tıklayın...

Profesyonel parmak izli zaman kontrol terminalleri arasında ekonomik çözümü sunmaktadır. Şık dizaynı ve 1500 (2800) parmak izi kapasitesiyle işletmelerde personel takibini kolayca yapabilmenizi sağlar. Bilgisayar ortamında cihazla iletişim kurulmasını sağlayan özel yazılımı, kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Bu sayede cihazdan veri alış/verişi kolayca sağlanmaktadır.

Profesyonel parmak izli zaman kontrol terminalleri arasında ekonomik çözüm sunan modellerden biridir. Şık dizaynı ve 1500 (2800) parmak izi kapasitesiyle işletmelerde personel takibini kolayca yapabilmenizi sağlar. Opsiyonel olarak sunulan zil çaldırma, kapı açtırma ve kartlı kullanım özellikleriyle işletmenizde personel yönlendirmelerinizi güvenli ve kontrollü yapmanızı sağlayacaktır. Bilgisayar ortamında cihazla iletişim kurulmasını sağlayan özel yazılımı, kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Bu sayede cihazdan veri alış/verişi kolayca sağlanmaktadır.

Profesyonel parmak izli zaman kontrol terminalleri arasında en ekonomik çözümü sunmaktadır. Şık dizaynı ve 1500 (2800) parmak izi kapasitesiyle işletmelerde personel takibini kolayca yapabilmenizi sağlar. Bilgisayar ortamında cihazla iletişim kurulmasını sağlayan özel yazılımı, kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Bu sayede cihazdan veri alış/verişi kolayca sağlanmaktadır.

Profesyonel parmak izli zaman kontrol terminalleri arasında ekonomik çözüm sunan modellerden biridir. Şık dizaynı ve 1500 (2800) parmak izi kapasitesiyle işletmelerde personel takibini kolayca yapabilmenizi sağlar. Opsiyonel olarak sunulan zil çaldırma özelliği işletmenizde personelin yönelimlerini kolaylaştırmanızı sağlacakatır. Bilgisayar ortamında cihazla iletişim kurulmasını sağlayan özel yazılımı, kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Bu sayede cihazdan veri alış/verişi kolayca sağlanmaktadır.


 

AMT-F4 AMT-A11 AMT-F7 AMT-F701
AMT-F702 AMT-F703 AMT-F707 AMT-F708
 
AMT-F4 Plus AMT-F10 AMT-V8  


AMT-A3 AMT-A5 AMT-A6 AMT-A7
AMT-A8 AMT-A10 AMT-T5 AMT-T6


 

AMT-FC21E AMT-FC32P AMT-FC52 AMT-FC42

AMT-05,(rfMini) her türlü işletmenin personel devamlılık ve zaman kontrol ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilmiş, çok kapsamlı ve kullanışlı bir sistemdir.

AMT-05'i diğer cihazlardan ayıran en önemli özelliği; mesai giriş ve çıkıs işlemlerinin yanı sıra, tuş takımı ile iş emri ve mazeret kodu girilebilmesidir. Bu yönüyle; üretim takibi, is verimliligi gibi bilgileri kayıt altına alabilir. Servis personelinin takibine imkan tanır.

TR510 ve TR515 Kart Okuyucuları, bina, ofis, yemekhane, eğlence ve gösteri merkez girişleri, depo, özel alan ve diğer Giriş-Çıkış işlemlerinin yapıldığı alanlar ve personel takibi (PDKS) için kullanılır.

TR510 ve TR515 Kart Okuyucuları, bina, ofis, yemekhane, eğlence ve gösteri merkez girişleri, depo, özel alan ve diğer Giriş-Çıkış işlemlerinin yapıldığı alanlar ve personel takibi (PDKS) için kullanılır.
 
 

Copyright ©2006
Amatis Yazilim Design
All rights reserved

      Ana Sayfa            Hakkımızda            Site Haritası            Bayi Girişi            Referanslar            İletişim

 

Amatis Yazılım ve Bilişim Çözümleri San. ve. Tic. Ltd. Şti. Tel: 0216 483 33 43 Fax: 0216 390 33 59